Περιγραφή
Κομψό και μοντέρνο σέικερ σε σχήμα ανανά. Για να απολαμβάνετε όλες τις εκδοχές των αγαπημένων σας κοκτέιλ. Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι υψηλής ποιότητας με κομψό φινίρισμα από ορείχαλκο και πώμα σε σχήμα ανανά. Το πώμα μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σαν ποτήρι. Χωρητικότητα 350 ml. Κατάλληλο για επαγγελματική χρήση. Τέλεια πρόταση για ένα μοναδικό δώρο. Πλύσιμο στο χέρι.
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.