Περιγραφή
Κατασκευασμένα από πλαστικό υψηλής ποιότητας πλαστικό κατάλληλο για τρόφιμα. Σχεδιασμένα για να σας λύσουν τα χέρια στην κουζίνα. Σχεδιασμένα με έξυπνο τρόπο για εξοικονόμηση χώρου στην κουζίνα σας. Με ενσωματωμένες λαβές για να στοιβάζεται το ένα μέσα στο άλλο. και να αποθηκεύονται εύκολα. Το σετ περιλαμβάνει 5 μπολ και ένα σουρωτήρι. Το μεγαλύτερο μπολ διαθέτει αντιολισθητικό πάτο έτσι ώστε όταν αναμιγνύετε διάφορα υλικά να μην γλιστράει στον πάγκο της κουζίνας σας. Χωρητικότητα: 0,15lt, 04lt, 1lt, 1.8lt, 5lt, σουρωτήρι 3lt. Πλύσιμο στο πλυντήριο πιάτων.
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.